25 Ekim 2015 Pazar

PASTEL MOON LİGHT HİGHLİGHTER

Selam!

Uzun bir süredir ürün yorumlama yapamıyordum. Bunun nedenlerinden biri çalışıyor olmam, diğer nedeni ise direksiyon derslerimin olmasıydı. Dünkü direksiyon sınavımdan önce tamam artık bitiyor diye sevinirken; geniş park etmemden dolayı direksiyon sınavından kalmış bulunmaktayım. Hayat bitmiş değil tabiki; bu sınavın tekrarı var. Ama üzüldüğüm tek nokta tatil günümde dahi vakit ayırıp kursa gitmişken sırf park yüzünden kalmam açıkçası biraz canımı sıktı. Her neyse olacakla öleceğe çare yokmuş. Bu sebeplerden dolayı ne buraya ne de instagrama vakit ayıramamıştım.

Ha bu arada pc'de mefta olunca telefondan yazması zor geldi. Ama arayı uzun tutunca; hadi Bahar kolları sıva dedim ve Pastel'in bu aydınlatıcısını sizlere yorumlamak istedim :)


Ambalajı oje şeklinde tasarlanmış. Pembe renkte, likit yapıda ve yapısı biraz daha koyu. Uygulamak istediğiniz yerlere küçük noktalar halinde bırakabilirsiniz. İster parmaklarınızla isterse de süngerle dağıtabilirsiniz.
İsterseniz fondöteninizin içine karıştırıp daha ışıltılı bir cilt elde edebilirsiniz. Sim içermesinden dolayı pek hoşuma gitmedi ama fena değil.

Kullanmayan varsa en azından bir şans verin :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok önemli ♥