6 Kasım 2015 Cuma

Beauty Blender Makyaj Süngeri

Selam!

Bugün sizlere şu çok sevilen "Beauty Blender makyaj süngeri"nden  bahsedeceğim. Benimkinin rengi pembe. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum.


Öncelikle nasıl kullandığımı anlatayım biraz;
Makyajımı yapmadan önce süngeri biraz ıslatıp havlu kağıt yardımıyla suyunu alıyorum. Ondan sonra makyajımı yapıyorum ve hemen ardından yıkıyorum. Arada da hiç yıkamadan direkt kullanıyorum isteğinize bağlı yani. Ama cildim çok kuru olduğu için çoğunlukla ıslatıp o şekilde bb krem uyguluyorum.

Temizliğine gelirsek eğer; sıvı sabun ile yıkıyordum. Sonra instagram’dan bir arkadaşımdan beyaz sabunu duyduktan sonra sabunla yıkamaya başladım. Yalnız bu üründe resmen hayal kırıklığına uğradım. Makyajımı yaparken hiçbir sorunla karşılaşmadım. Çok güzel dağıtıyor ve ürünü çok fazla emmiyor.  Ama çok çabuk deforme oldu. 
Aşağıda görüldüğü üzere !

Ki yıkarken dikkatli yıkıyorum ve tırnaklarım da kısa. Şu an güncel fiyatı ne kadar bilmiyorum ama çok ucuz bir şey de değil hani ! Tabi tüm Beauty Blender marka süngerleri kötüleyemem. Ama o kadar para verip de bu süngeri alacağımı hiç mi hiç sanmıyorum. Zira beni hayal kırıklığına uğrattı !

Kullanan arkadaşlarım varsa onların da yorumlarını bekliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok önemli ♥